MENU

Geçmişten geleceğe BEKOTAŞ BOYA...

Sıcak renkleriyle, Türkiye'den sonra dünyanın da gülen ve güldüren yüzü olmaya aday BEKOTAŞ BOYA binlerce renk çeşitliliği ve hak ettiği kalitesi ile yapı sektöründeki dev projelere çeyrek asırdır imzasını atmaya devam ediyor.

1983 yılında Ankara Ostim'de kurulan BEKOTAŞ BOYA, yıllık; 5 bin ton sıva grubu, 15 bin ton su ve solvent bazlı boya grubu, 60 bin ton yapı kimyasalları üretimi ile dünyanın 41 ülkesine ihracat yapan bir marka olmuştur. Kalitenin geçmiş yeniliğin de gelecek olduğu bilinci içerisinde ALMAN teknolojisi ile desteklenen laboratuarımızda üretim kalitemizi test edip, ARGE çalışmalarımızla da yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürüyoruz. İç ve dış cephe su bazlı boyalar, yağlı boyalar, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları ve yapı kimyasalları üretimimiz T.S.E. nin uygun gördüğü kriterler çerçevesinde titizle gerçekleştirilmektedir.

Avrupa Birliği'nin büyük önem verdiği insan ve çevre sağlığı normlarına uygun, SONCAP, TSE, TSEK ve dünya standardı ISO 9001:2008 kalite belgeleriyle, ürünlerimiz, üretimden ambalaja, sevkiyattan zamanında ve seri bir şekilde teslimata kadar güven içinde yapılmaktadır.

Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle hızla büyüyen BEKOTAŞ BOYA, müşterilerinin taleplerini kara, deniz ve demiryolu taşımacılığı ile hızla ulaştıran bir marka olarak ünü ülke sınırlarını aşmış, ihracatını her geçen gün arttırmayı başarmıştır. BEKOTAŞ çatısı altında, emeği ve çalışma azmiyle, takım ruhu içerisinde, eğitimli, deneyimli ve uzmanlaşmış bir ekip çalışması ile altı dilde hizmet veren Dış Ticaret Departmanımız, müşterilerimizden gelen taleplere anında cevap vererek ulusal ve uluslararası alanda "BEKOTAŞ BOYA FARKI"nı yaratmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Tanıtım çalışmalarını da aksatmadan sürdüren firmamız, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara önem vererek, distribütörlerimizin her zaman yanında yer alarak, seminer, teknik bilgi ve uygulama eğitimleriyle "MARKA" olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.

İhracat yaptığımız ülkeler arasında; Almanya, ABD, Arnavutluk, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Burkina Faso, Cezayir, Çad, Ermenistan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, İzlanda, Litvanya, Kamerun, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kosova, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Libya, Macaristan, Makedonya, Mali, Mısır, Moğolistan, Moldova, Moritanya, Nijerya, Gabon, Mısır, Romanya, Suudi Arabistan, Özbekistan, Senegal, Somali, Suriye, Tacikistan, Türkmenistan, vb. mevcuttur.


Veysel ÇALIŞKANOĞLU